Sanyo Denki 9AD1601P5HT03 ventilator
Artikelnummer:
9AD1601P5HT03
Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 160mm L x 160mm H Bal 290,0 CFM (8,12m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$146,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9AD1601P5HT03 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 290,0 CFM (8,12m³/min) |
| Lawaai: | 58,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 22.00W |
| RPM: | 4150 RPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Aas 160AD |
| Afmetingen: | Vierkant - 160mm L x 160mm H |
| Statische druk: | 0,660 in H2O (164,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | 100V TOT 240V, TERMINAL MODEL, HI |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 160mm L x 160mm H Bal 290,0 CFM (8,12m³/min) 4 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.460A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9AD1601P5HT03 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.