Sanyo Denki 9AD1201H40021 ventilator
Artikelnummer:
9AD1201H40021
Buisaxiale ventilator 100 ~ 240VAC Vierkant - 120mm L x 120mm H Bal 84,0 CFM (2,35m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$39,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9AD1201H40021 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 84,0 CFM (2,35m³/min) |
| Lawaai: | 40,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.40W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Aas 120AD |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,249 in H2O (62,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UKCA |
| Beschrijving: | VENTILATOR 120X25MM 100-240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 100 ~ 240VAC Vierkant - 120mm L x 120mm H Bal 84,0 CFM (2,35m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
40,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9AD1201H40021 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.