Sanyo 9A0824H401 ventilator
Artikelnummer:
9A0824H401
Sanyo 9A0824H401 24V 0.07A 1.68W Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,95
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Model: | 9A0824H401 |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 2900 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.07A |
| Vermogen: | 1.68W |
| Lawaai: | 29 dBA |
| Luchtstroom: | 36,4 CFM (1,031 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,142 in H2O |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
29 dBA |
| Luchtstroom |
36,4 CFM (1,031 m?/min) |
| Stroom |
1.68W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
2900 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9A0824H401 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.