ebm-papst 9956M ventilator
Artikelnummer:
9956M
Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 119mm L x 119mm H Bal 61,2 CFM (1,71m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,17
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9956M |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 61,2 CFM (1,71m³/min) |
| Lawaai: | 35,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 10.00W |
| RPM: | 2250 RPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 9900 |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X25MM 230VAC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 119mm L x 119mm H Bal 61,2 CFM (1,71m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 9956M fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.