Ebmpapst 9906L ventilator
Artikelnummer:
9906L
ebmPapst 9906L 12CM 12025 115V AC ventilator met aluminium frame
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$122,13
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Model: | 9906L |
| Snelheid (RPM): | 2100 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 34,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 58,9 CFM (1,65 m/min) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Serie: | 9900 |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X25MM 115VAC TERM |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Vermogen (watt): | 8.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
| Levensduur @ Temp: | 62500 uur @ 40°C |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 9906L Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.