ebm-papst 8452/2HHP fan
Artikelnummer:
8452/2HHP
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 48.9 CFM (1.37m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$52,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8452/2HHP |
| Lawaai: | 42,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 48,9 CFM (1,37m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.5 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 4400 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4°F (-20°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | – |
| Serie: | – |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 48.9 CFM (1.37m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 8452/2HHP fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.