ebm-papst 8414NM ventilator
Artikelnummer:
8414NM
ebm-papst 8414NM DC ventilator 24V 80x80x25mm 34.1CFM 1.4W 27dBA 2600RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8414NM |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 34,1 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 27 dBA |
| Vermogen: | 1.4 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | 8400N-serie |
| Grootte: | 3,2 x 1 (80 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 2600 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,21 pond |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 8414NM Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.