ebmpapst 8414NG ventilator
Artikelnummer:
8414NG
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 35,0 dB(A) |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 33,0 CFM (0,924m?/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 8400 |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X25MM 24VDC DRAAD |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 2.40W |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 8414NG Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.