ventilator ebm-papst 8414N/2H
Artikelnummer:
8414N/2H
Ventilator Tubeaxial 24VDC vierkant - 80mm L x 80mm H Bal 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$28,06
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8414N/2H |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 37,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2.4 W |
| RPM: | 3600 TPM |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 8400N |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X25,4MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC vierkant - 80mm L x 80mm H Bal 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 26 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
37,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 8414N/2H fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.