Ebmpapst 8412NGM fan
Artikelnummer:
8412NGM
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Sintec 34.0 CFM (0.952m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8412NGM |
| Lawaai: | 26,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 34,0 CFM (0,952m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.3 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Ebmpapst |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Sintec |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,31 lb (140,61 g) |
| Serie: | 8400N |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 15 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Sintec 34.0 CFM (0.952m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 8412NGM fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.