ebm-papst 8318H ventilator
Artikelnummer:
8318H
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 80mm L x 80mm H Bal 47.1 CFM (1.32m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$51,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8318H |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 47,1 CFM (1,32m³/min) |
| Lawaai: | 48,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 6.2 W |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Breedte: | 32,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 8300 |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X32MM 48VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 80mm L x 80mm H Bal 47.1 CFM (1.32m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 56 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 55000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
48,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 8318H fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.