ebm-papst 8315100285 ventilator
Artikelnummer:
8315100285
Vierkante ventilator Tubeaxial 115/230VAC - 92mm L x 92mm H Bal 42,0 CFM (1,18m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$81,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8315100285 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115/230VAC |
| Luchtstroom: | 42,0 CFM (1,18m³/min) |
| Lawaai: | 37,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2.10W |
| RPM: | 3500 TPM |
| Breedte: | 38,15 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | AxiACi |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,373 in H2O (93,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP65 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 167°F (-40 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIACI92U 230VAC 92X38MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115/230VAC - 92mm L x 92mm H Bal 42,0 CFM (1,18m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.035A |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
37,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 8315100285 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.