ebm-papst 8315100216 ventilator
Artikelnummer:
8315100216
Buisasventilator 115 ~ 230VAC Vierkant - 120mm L x 120mm H Bal 45,9 CFM (1,30m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$57,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8315100216 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 ~ 230VAC |
| Luchtstroom: | 45,9 CFM (1,30 m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 1.10W |
| RPM: | – |
| Breedte: | 120,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,129 in H2O (32,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 167°F (-40 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X38MM 100-240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 115 ~ 230VAC Vierkant - 120mm L x 120mm H Bal 45,9 CFM (1,30m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 8315100216 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.