ebm-papst 8315100075 ventilator
Artikelnummer:
8315100075
Vierkante ventilator Tubeaxial 115/230VAC - 119mm L x 119mm H Bal 101,4 CFM (2,87m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$68,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8315100075 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115/230VAC |
| Luchtstroom: | 101,4 CFM (2,87m³/min) |
| Lawaai: | 42,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.40W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 38,15 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | AxiACi |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | 0,409 in H2O (102,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP65 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIACI120U 230VAC 120X38MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115/230VAC - 119mm L x 119mm H Bal 101,4 CFM (2,87m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.068A |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 8315100075 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.