Ventilator Ebmpapst 8314H
Artikelnummer:
8314H
ebm-papst 8314H Server - Vierkante ventilator sq80x80x32 2-draads 24V 6W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,78
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 8314H |
| RPM: | 3300 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Breedte: | 32,00mm |
| Luchtstroom: | 31,8 CFM (0,890m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 8300 |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 36,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X32MM 24VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Andere namen: | 381-1009 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 2.50W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167掳F (-20 ~ 75掳C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 8314H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.