EBM-Papst 8218J/2H3 fan
Artikelnummer:
8218J/2H3
Fan Tubeaxial 48VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 112.0 CFM (3.14m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$65,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 8218J/2H3 |
| Lawaai: | 66,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 112,0 CFM (3,14m³/min) |
| Vermogen (watt): | 25 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 12000 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | – |
| Serie: | 8200J, S-kracht |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 53 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 55000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 112.0 CFM (3.14m³/min) 3 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 8218J/2H3 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.