Ventilator Ebmpapst 7118N
Artikelnummer:
7118N
EBM-Papst 7118N 48V 12W 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$60,84
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 7118N |
| RPM: | 2850 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Breedte: | 38,00mm |
| Luchtstroom: | 212,0 CFM (5,94m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 7100N |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 55,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 150X38MM 48VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Afmetingen: | Rond - 150mm Dia |
| Andere namen: | 381-3003 7118N-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 24 ~ 60 VDC |
| Vermogen (watt): | 12.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 162掳F (-25 ~ 72掳C) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 7118N Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.