ebm-papst 7114N/2 ventilator
Artikelnummer:
7114N/2
ebm-papst 7114N/2 DC ventilator 24V 150×38 Rond 181.3CFM 12W 53dBA 2850RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$39,60
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 7114N/2 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 181 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5,9 x 5,9 in ; 150 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 72 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -25 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 53 dBA |
| Vermogen: | 12 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 7100N-serie |
| Grootte: | 5,91 x 1,5 (150 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 2850 RPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Rond |
| Gewicht: | 0,62 kg |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 7114N/2 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.