ebm-papst 6424H ventilator
Artikelnummer:
6424H
ebm-papst 6424H DC ventilator 24V 172x150x51mm Obround 283CFM 63dBA 26W 4000RPM Platte stekkers
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,41
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 6424H |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 271 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.001 A |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 55 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 63 dBA |
| Vermogen: | 26 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 6400-serie |
| Grootte: | 6,8 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 4000 TPM |
| Beëindiging: | Platte stekkers |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 760 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
63 dBA |
| Luchtstroom |
271 CFM |
| Stroom |
26 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
4000 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 6424H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.