ebm-papst 6424 ventilator
Artikelnummer:
6424
ebm-papst 6424 DC ventilator 24V 172x150x51mm Obround 241.3CFM 18W 57dBA 3400RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,75
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 6424 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 241 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.70833333333333 A |
| Materiaal: | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 72 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 57 dBA |
| Vermogen: | 17 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 6400-serie |
| Grootte: | 6,8 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 3400 TPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 760 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57 dBA |
| Luchtstroom |
241 CFM |
| Stroom |
17 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
3400 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 6424 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.