ebm-papst 6314/2TDHHP ventilator
Artikelnummer:
6314/2TDHHP
Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 172mm Dia Bal 418.0 CFM (11.70m³/min) 4 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$74,78
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 6314/2TDHHP |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 418,0 CFM (11,70m³/min) |
| Lawaai: | 69,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 67 W |
| RPM: | 7000 TPM |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 6300TD |
| Afmetingen: | Rond - 172mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 172X50.8MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 172mm Dia Bal 418.0 CFM (11.70m³/min) 4 Draads |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 36 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 62500 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
69,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 6314/2TDHHP fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.