EBM-Papst 6248NT fan
Artikelnummer:
6248NT
Fan Tubeaxial 48VDC Round – 171.5mm Dia Ball 241.3 CFM (6.76m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$54,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 6248NT |
| Lawaai: | 55,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 241,3 CFM (6,76m³/min) |
| Vermogen (watt): | 17 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 3400 TPM |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Rond - 171,5mm Dia |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Temperature Dependent Speed Control |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 162°F (-10 ~ 72°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 1,8 lbs (816,5 g) |
| Serie: | 6200N |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 28 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 77500 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Round – 171.5mm Dia Ball 241.3 CFM (6.76m³/min) 2 Terminals |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 6248NT fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.