ebm-papst 6248NM ventilator
Artikelnummer:
6248NM
Ventilator Tubeaxial 48VDC Rond - 171,5mm Dia Bal 206,0 CFM (5,77m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$113,99
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 6248NM |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 206,0 CFM (5,77m³/min) |
| Lawaai: | 50,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 11.5 W |
| RPM: | 2850 RPM |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 6200N |
| Afmetingen: | Rond - 171,5mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 162°F (-20 ~ 72°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXL 171.5X50.8MM 48VDC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 48VDC Rond - 171,5mm Dia Bal 206,0 CFM (5,77m³/min) 2 Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 28 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
50,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 6248NM fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.