EBMPAPST 6224NTDA fan
Artikelnummer:
6224NTDA
Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 171,5mm Dia Bal 354,0 CFM (9,91m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$137,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 6224NTDA |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 354,0 CFM (9,91m³/min) |
| Vermogen (watt): | 50 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 5100 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBMPAPST |
| Afmetingen: | Rond - 171,5mm Dia |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, CE, VDE, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | 6200N |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 171,5mm Dia Bal 354,0 CFM (9,91m³/min) 2 Draden |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBMPAPST 6224NTDA fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.