EBM-Papst 6224NM fan
Artikelnummer:
6224NM
Fan Tubeaxial 24VDC Round – 171.5mm Dia Ball 206.0 CFM (5.77m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$90,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 6224NM |
| Lawaai: | 50,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 206,0 CFM (5,77m³/min) |
| Vermogen (watt): | 12 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2850 RPM |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Rond - 171,5mm Dia |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 162°F (-20 ~ 72°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 1,8 lbs (816,5 g) |
| Serie: | 6200N |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Round – 171.5mm Dia Ball 206.0 CFM (5.77m³/min) 2 Terminals |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 6224NM fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.