EBM-Papst 6224N/2P-208 fan
Artikelnummer:
6224N/2P-208
Fan Tubeaxial 24VDC Round – 171.5mm Dia Ball 194.5 CFM (5.45m³/min) 4 Position Rectangular Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 6224N/2P-208 |
| Lawaai: | 50,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 194,5 CFM (5,45m³/min) |
| Vermogen (watt): | 11.3 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2850 RPM |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Rond - 171,5mm Dia |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 0.554 in H2O (138.0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 162°F (-20 ~ 72°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 771,1 g (1,7 lbs) |
| Serie: | 6200N |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.470A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Round – 171.5mm Dia Ball 194.5 CFM (5.45m³/min) 4 Position Rectangular Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
50,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 6224N/2P-208 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.