NMB 5915PC-10T-B30-B00 ventilator
Artikelnummer:
5915PC-10T-B30-B00
Ventilator Tubeaxial 100VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 212,0 CFM (5,94m³/min) 2 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 5915PC-10T-B30-B00 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 100 VAC |
| Luchtstroom: | 212,0 CFM (5,94m³/min) |
| Lawaai: | 56,0dB |
| Vermogen (watt): | 33.00W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | PC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,865 in H2O (215,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X38MM 100VAC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 100VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 212,0 CFM (5,94m³/min) 2 Klemmen |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.440A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polycarbonaat (PC), glasvezelversterkt |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
56,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 5915PC-10T-B30-B00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.