ebm-papst 5908-105 ventilator
Artikelnummer:
5908-105
ebm-papst 5908-105 AC ventilator 115V 127x127x 38mm 121.2CFM 17W 47dBA Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$52,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 5908-105 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 121 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5 x 5 in ; 127 x 127 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 47 dBA |
| Vermogen: | 17 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 5900-serie |
| Grootte: | 5 x 1,5 (127 x 38) In. (mm) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 1,25 pond |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 5908-105 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.