ebm-papst 55416.3507 ventilator
Artikelnummer:
55416.3507
Ventilatorventilator, dwarsstroom 240VAC Rechthoekig - 406mm L x 90mm H Koker 144,0 ~ 155,0 CFM (4,03 ~ 4,34m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$75,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 55416.3507 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 240 VAC |
| Luchtstroom: | 144,0 ~ 155,0 CFM (4,03 ~ 4,34m³/min) |
| Lawaai: | 49,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 58.0W |
| RPM: | – |
| Breedte: | 108,4 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, dwarsstroom |
| Serie: | QLN65 |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 406mm L x 90mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR 300X108,4MM 220/240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorventilator, dwarsstroom 240VAC Rechthoekig - 406mm L x 90mm H Koker 144,0 ~ 155,0 CFM (4,03 ~ 4,34m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 55416.3507 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.