ebm-papst 5318/2TDH4P ventilator
Artikelnummer:
5318/2TDH4P
ebm-papst 5318/2TDH4P DC ventilator 48V 140x140x51mm 394.3CFM 144W 79dBA Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$158,27
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 5318/2TDH4P |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 370,8 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5,5 x 5,5 in ; 140 x 140 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 3.08333333333333 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Geluidsniveau: | 79 dBA |
| Vermogen: | 148 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 5300-serie |
| Grootte: | 5,5 x 2 (140 x 51) In. (mm) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Axiaal |
| Gewicht: | 930 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
79 dBA |
| Luchtstroom |
370,8 CFM |
| Stroom |
148 W |
| Spanning |
48 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 5318/2TDH4P Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.