ebm-papst 512F/2 ventilator
Artikelnummer:
512F/2
ebm-papst 512F/2 DC ventilator 12V 50x50x15mm 11.8CFM 30dBA 0.8W 5000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,49
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 512F/2 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 11,8 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 2,2 x 2,2 in ; 56 x 56 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,6 in ; 15 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 30 dBA |
| Vermogen: | 0.8 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 500F-serie |
| Grootte: | 2,2 x 0,6 (50 x x 15) In. (mm) |
| Snelheid: | 5000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,027 kg |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 512F/2 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.