Herz 5103527 ventilator
Artikelnummer:
5103527
Ventilatorblazer 230VAC/400VAC Y/Delta Rechthoekig/rond - 485mm L x 350mm H 576,7 CFM (16,15m³/min) 2 aansluitingen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1.764,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 5103527 |
| Fabrikant: | Herz |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC/400VAC Y/Driehoek |
| Luchtstroom: | 576,7 CFM (16,15m³/min) |
| Lawaai: | 76,0dB |
| Vermogen (watt): | 370W |
| RPM: | 2845 RPM |
| Breedte: | 485,50 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 485mm L x 350mm H |
| Statische druk: | 5,902 in H2O (1470,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | BLOWER TYPE MD14, 3X230/400/480V |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 230VAC/400VAC Y/Delta Rechthoekig/rond - 485mm L x 350mm H 576,7 CFM (16,15m³/min) 2 aansluitingen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1,00A, 1,73A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
76,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Herz 5103527 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.