NMB 4715TS-20W-B5A-B00 ventilator
Artikelnummer:
4715TS-20W-B5A-B00
Vierkante ventilator Tubeaxial 200VAC - 119mm L x 119mm H Bal 116,5 CFM (3,26m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$69,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4715TS-20W-B5A-B00 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 200 VAC |
| Luchtstroom: | 116,5 CFM (3,26m³/min) |
| Lawaai: | 50,0dB |
| Vermogen (watt): | 17.00W |
| RPM: | 3100 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | TS |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | 0,401 in H2O (100,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR 200VAC 119X38MM WR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 200VAC - 119mm L x 119mm H Bal 116,5 CFM (3,26m³/min) 3 Draden |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.170A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
50,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 4715TS-20W-B5A-B00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.