Sunon 4556HQ/EG50040S1-C912-S9A ventilator
Artikelnummer:
4556HQ/EG50040S1-C912-S9A
Ventilatorblazer 5VDC rechthoekig/rond - 67,5mm L x 54mm H Koker 2,6 CFM (0,073m³/min) 4 positie rechthoekige connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4556HQ/EG50040S1-C912-S9A |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 2,6 CFM (0,073m³/min) |
| Lawaai: | 33,4 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2 W |
| RPM: | 5100 TPM |
| Breedte: | 4,60 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | EG |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 67,5mm L x 54mm H |
| Statische druk: | 0,680 in H2O (169,4 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR 67,5X4,6MM 5VDC RECT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 5VDC rechthoekig/rond - 67,5mm L x 54mm H Koker 2,6 CFM (0,073m³/min) 4 positie rechthoekige connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.400A |
| Spanningsbereik: | 2,2 ~ 5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Staal, polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 35000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
33,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon 4556HQ/EG50040S1-C912-S9A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.