ebmpapst 4312/17T ventilator
Artikelnummer:
4312/17T
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$52,82
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 45,0 dB(A) |
| Spanning:: | 12 VDC |
| Snelheid (RPM): | 2800 TPM |
| Luchtstroom: | 100,1 CFM (2,80 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 32,00mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 4300 |
| Statische druk: | 0,313 in H2O (78,0 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X32MM 12VDC DRAAD |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | Niet van toepassing |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 13,2 VDC |
| Vermogen (watt): | 5.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149¡ãF (-20 ~ 65¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.420A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 4312/17T Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.