Sunon 4259HQ/UF3F3-522 ventilator
Artikelnummer:
4259HQ/UF3F3-522
Vierkante ventilator Tubeaxial 3VDC - 15mm L x 15mm H Vapo-Bearing™ 0,309 CFM (0,009m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4259HQ/UF3F3-522 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 3VDC |
| Luchtstroom: | 0,309 CFM (0,009m³/min) |
| Lawaai: | 30,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 0.1 W |
| RPM: | 14500 TPM |
| Breedte: | 3,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | UF |
| Afmetingen: | Vierkant - 15mm L x 15mm H |
| Statische druk: | 0,082 in H2O (20,4 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR 15X3MM TACH |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 3VDC - 15mm L x 15mm H Vapo-Bearing™ 0,309 CFM (0,009m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.036A |
| Spanningsbereik: | 2 ~ 3,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Materiaal - Lemmet: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
30,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon 4259HQ/UF3F3-522 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.