Tubeaxial 4214HR ventilator
Artikelnummer:
4214HR
EBMPAPST 4214HR 24V 5.3W 2wires Server-Square-ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 4214HR |
| RPM: | 3050 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Breedte: | 38,00mm |
| Luchtstroom: | 97,0 CFM (2,72m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 4200 |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 45,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X38MM 24VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 4.30W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167掳F (-20 ~ 75掳C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 62500 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Tubeaxial 4214HR Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.