EBM-Papst 4212NGML fan
Artikelnummer:
4212NGML
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 119mm L x 119mm H Sintec 75.0 CFM (2.10m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4212NGML |
| Lawaai: | 35,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 75,0 CFM (2,10m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.3 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2150 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Sintec |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,507 lb (229,97 g) |
| Serie: | 4200N |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 14,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 119mm L x 119mm H Sintec 75.0 CFM (2.10m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 4212NGML fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.