ebm-papst 4184NX ventilator
Artikelnummer:
4184NX
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 105,9 CFM (2,97m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,18
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4184NX |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 105,9 CFM (2,97m³/min) |
| Lawaai: | 49,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.5 W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 4100N |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 167°F (-30 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X38MM 24VDC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 105,9 CFM (2,97m³/min) 2 Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 29 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 85000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4184NX fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.