EBM-Papst 4184NH fan
Artikelnummer:
4184NH
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 119mm L x 119mm H Ball 133.7 CFM (3.74m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$46,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4184NH |
| Lawaai: | 56,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 133.7 CFM (3.74m³/min) |
| Vermogen (watt): | 11 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4400 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | 0,723 in H2O (180,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CSA, CE, EAC, VDE, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | 4100N |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.460A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 119mm L x 119mm H Ball 133.7 CFM (3.74m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst 4184NH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.