ebm-papst 4184N/2XH ventilator
Artikelnummer:
4184N/2XH
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 140,0 CFM (3,92m³/min) 1 draad, 2 klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$31,24
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4184N/2XH |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 140,0 CFM (3,92m³/min) |
| Lawaai: | 57,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 11 W |
| RPM: | 4400 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 4100N |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 1 Draadkabel, 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 131°F (-30 ~ 55°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X38MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 140,0 CFM (3,92m³/min) 1 draad, 2 klemmen |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.460A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 25 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4184N/2XH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.