ebm-papst 4184N/17X ventilator
Artikelnummer:
4184N/17X
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 106,0 CFM (2,97m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$47,44
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4184N/17X |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 106,0 CFM (2,97m³/min) |
| Lawaai: | 49,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.9 W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 4100N |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X38MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 106,0 CFM (2,97m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.245A |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 4184N/17X fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.