Ebmpapst 4182NXH ventilator
Artikelnummer:
4182NXH
ebm-papst 4182 NXH Server - Vierkante ventilator 4182NXH sq120x120x38 24V 11W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$41,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Model: | 4182NXH |
| Snelheid (RPM): | 4400 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 57,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 139,5 CFM (3,91 m/min) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Breedte: | 38,00mm |
| Serie: | 4100N |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X38MM 12VDC TERM |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 14 VDC |
| Vermogen (watt): | 11.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 131°F (-30 ~ 55°C) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
139,5 CFM (3,91 m/min) |
| Toerental |
4400 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 4182NXH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.