Sunon 4150/MF40100V1-1000U-A99 ventilator
Artikelnummer:
4150/MF40100V1-1000U-A99
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 40mm L x 40mm H Vapo-Bearing™ 8,0 CFM (0,224m³/min) Rechthoekige Connector met 2 posities
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4150/MF40100V1-1000U-A99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 8,0 CFM (0,224m³/min) |
| Lawaai: | 27,3dB(A) |
| Vermogen (watt): | 680 mW |
| RPM: | 7000 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MagLev® MF |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,190 in H2O (47,3 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 40X10MM VAPO 5VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 40mm L x 40mm H Vapo-Bearing™ 8,0 CFM (0,224m³/min) Rechthoekige Connector met 2 posities |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.136A |
| Spanningsbereik: | 3,5 ~ 6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
27,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon 4150/MF40100V1-1000U-A99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.