Sunon 4145/MF30101V1-1000U-A99 ventilator
Artikelnummer:
4145/MF30101V1-1000U-A99
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 30mm L x 30mm H Vapo-Bearing™ 5,5 CFM (0,154m³/min) Rechthoekige aansluiting met 2 posities
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4145/MF30101V1-1000U-A99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 5,5 CFM (0,154m³/min) |
| Lawaai: | 23,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 660 mW |
| RPM: | 11500 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MagLev® MF |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Statische druk: | 0,250 in H2O (62,3 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 30X10MM VAPO 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 30mm L x 30mm H Vapo-Bearing™ 5,5 CFM (0,154m³/min) Rechthoekige aansluiting met 2 posities |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.055A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
23,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon 4145/MF30101V1-1000U-A99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.