ebmpapst 414 ventilator
Artikelnummer:
414
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,45
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 18,0 dB(A) |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Snelheid (RPM): | 6000 OMW/MIN |
| Luchtstroom: | 5,9 CFM (0,165 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 400 |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 40X20MM 24VDC DRAAD |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Sintec |
| Goedkeuringen: | CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 20 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 1.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158¡ãF (-20 ~ 70¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 20¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
18,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
5,9 CFM (0,165 m/min) |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
6000 OMW/MIN |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst 414 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.