Sunon 4137/MF40202V2-1000U-A99 ventilator
Artikelnummer:
4137/MF40202V2-1000U-A99
Ventilator Tubeaxial 24VDC Vierkant - 40mm L x 40mm H Vapo-Bearing™ 7,7 CFM (0,216m³/min) 2 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 4137/MF40202V2-1000U-A99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 7,7 CFM (0,216m³/min) |
| Lawaai: | 21,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 600 mW |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MagLev® MF |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,170 in H2O (42,3 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 40X20MM VAPO 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC Vierkant - 40mm L x 40mm H Vapo-Bearing™ 7,7 CFM (0,216m³/min) 2 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.025A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
21,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon 4137/MF40202V2-1000U-A99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.