ebm-papst 412F/2H-038 ventilator
Artikelnummer:
412F/2H-038
ebm-papst 412F/2H-038 DC ventilator 12V 40x40x10mm 5.3CFM 29dBA 0.8W 6000RPM: Aansluiting
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$54,20
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 412F/2H-038 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 5,3 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,6 x 1,6 in ; 41 x 41 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 29 dBA |
| Vermogen: | 0.8 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | 40 mm compacte serie |
| Speciale kenmerken: | Toerenteller |
| Grootte: | 1,6 x 0,4 (40 x 10) In. (mm) |
| Snelheid: | 6000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Aangesloten |
| Type: | Vierkant |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
29 dBA |
| Luchtstroom |
5,3 CFM |
| Stroom |
0.8 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
6000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 412F/2H-038 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.