ebm-papst 412F/2H-038 ventilator
Artikelnummer:
412F/2H-038
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Mof 5,9 CFM (0,165m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$54,20
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 412F/2H-038 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 5,9 CFM (0,165m³/min) |
| Lawaai: | 26,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 800 mW |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 400F |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXL 40X10MM 12VDC RECT CONN |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Mof 5,9 CFM (0,165m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 14 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 45000 uur @ 20°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
26,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 412F/2H-038 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.