ebm-papst 412/2 ventilator
Artikelnummer:
412/2
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Sintec 5,9 CFM (0,165m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,11
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 412/2 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 5,9 CFM (0,165m³/min) |
| Lawaai: | 18,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 900 mW |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 400 |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Sintec |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 40X20MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Sintec 5,9 CFM (0,165m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 14 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 20°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
18,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 412/2 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.